Меню

Про компанію Інформація для акціонерів та стейкхолдерів Партнерам Фармаконагляд Контакти

Фармаконагляд

Піклування про здоров’я та благополуччя кожного споживача, гарантування безпеки та високої ефективності лікарських засобів, є важливим пріоритетом діяльності нашої Компанії.

Фармаконагляд – це наукова та практична діяльність, що пов’язана з виявленням, оцінкою, розумінням та профілактикою несприятливих негативних наслідків або будь-яких інших проблем, пов’язаних з лікарськими засобами. Реакції на ті ж самі лікарські засоби можуть відрізняються для кожного споживача. Виникнення побічних реакцій, на жаль, є характерними для будь-якого ефективного лікарського засобу, усі відомі побічні реакції лікарського засобу, зазначені в інструкції для медичного застосування, затверджуються відповідними регуляторними органами.

В нашій компанії належним чином функціонує система фармаконагляду в суворій відповідності з міжнародними стандартами та українським законодавством, що дає можливість визначати будь-які зміни у співвідношення користь/ризик лікарського засобу та своєчасно впроваджувати заходи для мінімізації виникнення ризику для здоров’я споживача. Виявлені побічні реакції та/або відсутність ефективності можуть свідчити про необхідність подальшого вивчення лікарських засобів та розробки відповідних заходів.

Якщо ви маєте будь-яку інформацію про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу, будь ласка, заповніть карту-повідомлення (завантажити файл карта повідомлення для медичного працівника) (завантажити файл карта повідомлення для споживача) і надішліть на адресу: drug.safety@arterium.ua Або ви можете залишити запит, і наші спеціалісти зв’яжуться з вами. Чи повідомте за телефоном: +38 095 28 333 49.

Зауважте, що заповнення карти-повідомлення є підтвердженням вашої згоди на обробку, зберігання та передачу персональних даних з метою відстеження, аналізу та звітності щодо безпечності наших продуктів. Вся інформація, яку ви нам надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством.